TAMAMEN DOLUYUZ

      (1 Perde / 1 saat 25 dakika)TAMAMEN DOLUYUZ
İlk Oynama Tarihi: 09 Ocak 2018

Sam, konservatuvarın oyunculuk bölümünden mezun bir gençtir. Kendi alanında iş bulamadığı için, şehrin en lüks restoranlarından birinde rezervasyon görevlisi olarak çalışmaktadır. Tek isteği mesleğini yapabilmek ve gittiği oyunculuk görüşmelerinin birinden olumlu cevap almaktır. Ancak hali hazırda, çalıştığı restoranın bakımsız bodrum katında, üç kişinin işini tek başına üstlenerek, Noel tatilinin yoğun rezervasyon trafiğine yetişmeye çalışmaktadır. Üstelik, bir yandan patronlarının mantıksız istekleri, zengin müşterilerin akıl almaz kaprisleriyle ilgilenip, bir yandan da ailesini ve dostlarını mutlu etmeye çalışmaktadır. Bakalım Sam içine düştüğü bu trajikomik ortamdan kendini kurtarıp, asıl işine geri dönebilecek mi?


Not: 8 yaş ve üzeri seyircilerimizin izlemesi tavsiye edilir.

Yeni Tiyatro Dergisi '6. Emek ve Başarı Ödülleri'
Umut Veren Erkek Oyuncu 
Efe Erkekli 
*
Üstün Akmen Tiyatro Ödülleri 2017 – 2018 
Yılın Umut Veren Erkek Oyuncusu
Efe ErkekliOYUN FOTOĞRAFLARI
    • Belgin İnaler  31/03/2018 17:48:01

      Bir oyuncu haricinde, diğer oyuncuların ""sadece sesleriyle"" oynadığı, Bu yönüyle de çok farklı bir oyun :) ... Esprili ve tempolu bir oyun.. Bilhassa da , çok güldüğüm “SenCik” esprisinin olduğu sahneden itibaren , daha da hareketli ve eğlenceli .. ..Bu arada, “telefondaki baba” , Gerçekten babası:)

    • Melek   30/03/2018 00:33:42

      Her anını keyif alarak, bir sonraki adımda ne olacağını merak ederek izledim. Kahkahası bol bir oyundu. Sahnedeki oyuncuya başarılı ve enerji dolu performansından ötürü, telefondaki keyifli katkılarından dolayı diğer tüm oyunculara teşekkür ederim. Herkesin emeğine sağlık.✌