#

ULUSLARARASI ADANA TİYATRO FESTİVALİ PERDELERİNİ GİYDİRİCİ İLE AÇTI

Sabancı Vakfı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları işbirliğiyle düzenlenen ‘Devlet Tiyatroları-Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali’ perdelerini İstanbul Devlet Tiyatrosu tarafından sahneye konan ‘Giydirici’ adlı tiyatro oyunuyla açtı
Detay
#

HUZUR CEVAHİR SALON 1'DE

Tiyatro sanatçısı Kenan Işık'ın, yazar Ahmet Hamdi Tanpınar'ın aynı adlı romanından uyarladığı Huzur, gösterimlerine devam ediyor.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDA BU HAFTA 2 ÇOCUK OYUNU

Savaş Çiçekleri çocuk oyunu 29 ve 30 Mart'ta kentiçi etkinlikler kapsamında Bahçelievler'de ve Lay Lay Lom adlı çocuk oyunu da 2 Nisan saat 13:00 Cevahir Salon 1’de küçük izleyicilere keyifli anlar yaşatacak.
Detay
#

YAŞAMAK DENEN BU ZAHMETLİ İŞ KÜÇÜK SAHNE'DE

Hanoch Levin'in yazdığı, dilimize Nermin Saatçioğlu'nun çevirdiği Yaşamak Denen Bu Zahmetli İş İstanbul Devlet Tiyatrosu sahnesinde.
Detay
#

YUNUS EMRE KÜÇÜKÇEKMECE DT SAHNESİ'NDE PRÖMİYER YAPIYOR

Recep Bilginer'in yazdığı ve Zafer Kayaokay yönettiği Yunus Emre adlı oyun Küçükçekmece DT Sahnesi'nde prömiyer yapıyor.
Detay
#

EĞER BU BİR FİLM OLSAYDI KOZYATAĞI KÜLTÜR MERKEZİ'NDE

Yugoslavya'da 1992 yılında yaşanan savaşı anlatan "Eğer Bu Bir Film Olsaydı" adlı tiyatro oyunu, 4 Mart 2015'teki prömiyerinin ardından gösterimlerine devam ediyor.
Detay
#

MEDEA KALİ ÜSKÜDAR STÜDYO SAHNESİ'NDE

Medea Kali Üsküdar Stüdyo Sahnesi’nde izleyiciyle buluşmaya devam ediyor.
Detay
#

BU HAFTA 2 ÇOCUK OYUNU

Savaş Çiçekleri 26 Mart'ta Cevahir Sahnesi Salon 1’de ve Sihirli Keman 26 Mart’ta Kozyatağı Kültür Merkezi’nde...
Detay