#

NİCE YILLARA 7 MART'TA KÜÇÜK SAHNE'DE PRÖMİYER YAPIYOR

Tuncay Özinel'in yazdığı 'Nice Yıllara' oyunu Göksel Kortay rejisiyle 7 Mart'ta DT Küçük Sahne'de tiyatroseverle buluşuyor.
Detay
#

TİYATRO CEZAEVİNDEKİ İNSANLARLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve İstanbul Devlet Tiyatrosu, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü ile birlikte bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NUN MART AYI PROGRAMI BELLİ OLDU

İstanbul Devlet Tiyatrosu'nun mart ayı programı açıklandı. Mart ayında 22 oyunla izleyiciyle buluşmaya hazırlanan İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda bu ay iki yeni oyun olan Çöl Fırtınaları (Selahaddin Eyyubi) ve Nice Yıllara da tiyatroseverlerle buluşuyor.
Detay
#

MEVLANA - AŞK VE BARIŞ ÇIĞLIĞI 18 - 23 ŞUBAT TARİHLERİ ARASINDA DT KÜÇÜK SAHNE'DE

Ankara Devlet Tiyatrosu yapımı Mevlana - Aşk Ve Barış Çığlığı isimli oyun 18 Şubat 2014 ve 23 Şubat 2014 tarihleri arasında DT Küçük Sahne'de İstanbullu tiyatroseverler ile buluşacaktır
Detay
#

BİR ANARŞİSTİN KAZA SONUCU ÖLÜMÜ 25 ŞUBAT VE 2 MART TARİHLERİ ARASINDA CEVAHİR 2'DE

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın Bir Anarşistin Kaza Sonucu Ölümü isimli oyunu 25 Şubat 2014 ve 2 Mart 2014 tarihleri arasında Cevahir 2 Sahnesi'de izleyici ile buluşacaktır. Biletler "Mybilet" üzerinden temin edilebilir.
Detay
#

KÜÇÜK KARA BALIK 14 ŞUBAT'TA PRÖMİYER YAPIYOR

Kitapları dünyanın birçok diline çevrilen, İranlı yazar Samed Behrengi'nin en ünlü kitaplarından biri olan Küçük Kara Balık Günay Ertekin uyarlaması ve Özer Tunca'nın yönetimiyle İstanbul Devlet Tiyatrosu sahnesinde.
Detay
#

TİYATRO CEZAEVLERİNDEKİ İNSANLARLA BULUŞUYOR

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve İstanbul Devlet Tiyatrosu, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü ile birlikte bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NUN ÇOCUKLARA YARIYIL HEDİYESİ DEVAM EDİYOR

30 Ocak'ta Küçükçekmece Cennet Kültür Merkezi'nde prömiyer yapan 'Nereye Koşuyorsun Böyle Minik Tay?' yarıyıl tatilinde çocuklara keyifli anlar yaşatma devam ediyor.
Detay