#

BİR ANARŞİSTİN KAZA SONUCU ÖLÜMÜ 25 ŞUBAT VE 2 MART TARİHLERİ ARASINDA CEVAHİR 2'DE

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın Bir Anarşistin Kaza Sonucu Ölümü isimli oyunu 25 Şubat 2014 ve 2 Mart 2014 tarihleri arasında Cevahir 2 Sahnesi'de izleyici ile buluşacaktır. Biletler "Mybilet" üzerinden temin edilebilir.
Detay
#

KÜÇÜK KARA BALIK 14 ŞUBAT'TA PRÖMİYER YAPIYOR

Kitapları dünyanın birçok diline çevrilen, İranlı yazar Samed Behrengi'nin en ünlü kitaplarından biri olan Küçük Kara Balık Günay Ertekin uyarlaması ve Özer Tunca'nın yönetimiyle İstanbul Devlet Tiyatrosu sahnesinde.
Detay
#

TİYATRO CEZAEVLERİNDEKİ İNSANLARLA BULUŞUYOR

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve İstanbul Devlet Tiyatrosu, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü ile birlikte bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NUN ÇOCUKLARA YARIYIL HEDİYESİ DEVAM EDİYOR

30 Ocak'ta Küçükçekmece Cennet Kültür Merkezi'nde prömiyer yapan 'Nereye Koşuyorsun Böyle Minik Tay?' yarıyıl tatilinde çocuklara keyifli anlar yaşatma devam ediyor.
Detay
#

'BİR YOKMUŞ BİR VARMIŞ' BELGESEL FİLMİ ÜCRETSİZ GÖSTERİMİ

Van Devlet Tiyatrosu Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen “Akdamar Çocuk ve Gençlik Tiyatrosu Şenliği”nin “Bir Yokmuş Bir Varmış” adlı belgesel filminin ücretsiz gösterimi 3 Şubat 2014 Pazartesi günü Cevahir-1 Sahnesinde yapılacaktır.
Detay
#

'YAŞAMAK DENEN BU ZAHMETLİ İŞ'İN PRÖMİYERİ 4 ŞUBAT'TA

Çarpıcı bir kara mizah örneği olan 'Yaşamak Denen Bu Zahmetli İş'i Kerem Ayan yönetirken, oyun 4 Şubat'ta Devlet Tiyatrosu Küçük Sahne'de perdelerini açıyor.
Detay
#

CİMRİ'NİN PRÖMİYERİ 7 ŞUBAT'TA ÜSKÜDAR TEKEL SAHNESİ'NDE

Edebiyat ve Tiyatro çevreleri tarafından klasik bir başyapıt olarak değerlendirien Moliére'in 'Cimri'sini bir de Kenan Işık rejisiyle izleyin.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU ÖDÜLLERİ TOPLADI

2012-2013 tiyatro sezonunda aldığı ödüllerle İstanbul Devlet Tiyatrosu sezona damgasını vurdu.
Detay