#

'ÇÖL FIRTINALARI (SELAHADDİN EYYUBİ) 28 MART'TA PRÖMİYER YAPIYOR

Tarık Ali ve Thorvald Steen'in yazdığı 'Çöl Fırtınaları (Selahaddin Eyyubi) M. Şakir Gürzumar rejisiyle 28 Mart'ta Cevahir Sahnesi Salon 1'de tiyatroseverle buluşuyor.
Detay
#

'BİR DELİNİN HATIRA DEFTERİ' ÜSKÜDAR STÜDYO SAHNE'DE

Ankara Devlet Tiyatrosu yapımı 'Bir Delinin Hatıra Defteri' isimli oyun 18 Mart'tan itibaren Üsküdar Stüdyo Sahne'de İstanbullu tiyatroseverler ile buluşacak.
Detay
#

DEVLET TİYATROLARI PERDELERİNİ ÜCRETSİZ AÇIYOR

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü (DT), Dünya Tiyatro Günü nedeniyle 27 Mart'ta temsil edilecek 28 değişik oyunu ücretsiz sahneleyecek.
Detay
#

'NEREYE KOŞUYORSUN BÖYLE MİNİK TAY?'DAN BU HAFTA 3 TEMSİL BİRDEN

Nereye Koşuyorsun Böyle Minik Tay? 11-16 Mart haftasında yapacağı üç temsil ile küçük izleyicilerimizle buluşuyor
Detay
#

NİCE YILLARA 7 MART'TA KÜÇÜK SAHNE'DE PRÖMİYER YAPIYOR

Tuncay Özinel'in yazdığı 'Nice Yıllara' oyunu Göksel Kortay rejisiyle 7 Mart'ta DT Küçük Sahne'de tiyatroseverle buluşuyor.
Detay
#

TİYATRO CEZAEVİNDEKİ İNSANLARLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve İstanbul Devlet Tiyatrosu, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü ile birlikte bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NUN MART AYI PROGRAMI BELLİ OLDU

İstanbul Devlet Tiyatrosu'nun mart ayı programı açıklandı. Mart ayında 22 oyunla izleyiciyle buluşmaya hazırlanan İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda bu ay iki yeni oyun olan Çöl Fırtınaları (Selahaddin Eyyubi) ve Nice Yıllara da tiyatroseverlerle buluşuyor.
Detay
#

MEVLANA - AŞK VE BARIŞ ÇIĞLIĞI 18 - 23 ŞUBAT TARİHLERİ ARASINDA DT KÜÇÜK SAHNE'DE

Ankara Devlet Tiyatrosu yapımı Mevlana - Aşk Ve Barış Çığlığı isimli oyun 18 Şubat 2014 ve 23 Şubat 2014 tarihleri arasında DT Küçük Sahne'de İstanbullu tiyatroseverler ile buluşacaktır
Detay