#

3 YIL İÇİNDE 160 BİN’E YAKIN MAHKUMA ULAŞMIŞ OLACAĞIZ

Uşak’lı usta tiyatro oyuncusu Turgay Tanülkü tarafından Sait Faik Abasıyanık’ın ölümsüz eseri “Son Kuşlar” adlı romanında esinlenerek sahnelenen “Masallar, Türküler, Bir de İnsanlar” oyun kader mahkûmları ile buluşuyor.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDA BU HAFTA

"Üç Kız Kardeş" 6-11 Mayıs'ta Cevahir Salon 1'de seyredilebilecek. Heiner Müller'in yazdığı, Zehra Aksu Yılmazer'in Türkçeye çevirdiği ve Ayşe Emel Mesci'nin yönettiği "Hamlet Makinası" 10 Mayıs'ta yapacağı prömiyerin ardından, 11 ve 12 Mayıs'ta da Üsküdar Tekel Sahnesi'nde temsile çıkacak.
Detay
#

DEVLET TİYATROLARINDA PERDELER KAPANIYOR

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü mayıs ayında sergileyeceği oyunlarla birlikte 2013-2014 sanat sezonunda perdelerini kapatıyor.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NUN MAYIS AYI PROGRAMI AÇIKLANDI

İstanbul Devlet Tiyatrosu'nun Mayıs ayı programı açıklandı. İstanbul Devlet Tiyatrosu'nun mayıs ayı programına aylık program sekmesinden ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.
Detay
#

ÇOCUKLAR 23 NİSAN'DA TİYATROYA DOYACAK

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle 20-30 Nisan tarihlerinde çocuk oyunlarını ücretsiz sahneleyecek.
Detay
#

MASALLAR, TÜRKÜLER BİR DE İNSANLAR NİSAN AYINDA DA CEZAEVLERİNDE

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve İstanbul Devlet Tiyatrosu, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü ile birlikte bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU NİSAN AYI PROGRAMI BELLİ OLDU

İstanbul Devlet Tiyatrosu'nun Nisan ayı programı açıklandı. 17 oyunla izleyiciyle buluşmaya hazırlanan İstanbul Devlet Tiyatrosu'nun Nisan ayı programına aylık program sekmesinden ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.
Detay
#

DEVLET TİYATROLARI ANADOLU TURNESİNDE

Devlet Tiyatroları (DT) Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, 1 Nisan'da başlayacak turneyle tiyatroya hiç gitmemiş seyirciye ulaşmak hedefleniyor.
Detay