#

OYUN DEĞİŞİKLİĞİ

Sevgili Hayat adlı oyunumuzun 7-8-9-10-11 Ocak 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan temsilleri oyuncu rahatsızlığı nedeniyle iptal olmuştur. İptal olan oyunumuzun yerine aynı tarihlerde Cevahir 2 Sahnesi'nde Nice Yıllara adlı oyunumuz sergilenecekti
Detay
#

ELLERİMİN ARASINDAKİ HAYAT 9 OCAK'TA PRÖMİYER YAPIYOR

Peter Ustinov’un yazdığı Cevdet Arıcılar yönettiği Ellerimin Arasındaki Hayat, 9 Ocak Cevahir Saheneleri Salon 1'de prömiyer yapıyor.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDAN BU HAFTA

Ellerim Arasındaki Hayat 9 Ocak Cevahir Salon 1'de prömiyer yaparken, Sevgili Hayat, Bülbül Susturulduğunda gibi İstanbul Devlet Tiyatrosunun kapalı gişe oyunları bu hafta da tiyatroseverlere perdelerini açmaya devam edecek.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDAN BU HAFTA 2 ÇOCUK OYUNU

İstanbul Devlet Tiyatrosu 6-11 Ocak haftasında çocuklara, iki çocuk oyunuyla keyifli anlar yaşatacak.
Detay
#

OYUNCU SEÇMESİ

Sahnelenecek bir oyunumuz için 5 Ocak 2015 Pazartesi günü saat 14:00-17:00 saatleri arasında Cevahir 2 Sahnesinde oyuncu seçmesi yapılacaktır. Seçmeye 18-25 yaş arası, konservatuar mezunu ya da öğrencisi, tercihen çocuk görünümlü/minyon kadın oyuncular katılabilecektir.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDA BU HAFTA

Sevgili Hayat, Çehov Makines, Kadınlar da Savaşı Yitirdi gibi İstanbul Devlet Tiyatrosunun kapalı gişe oyunları bu hafta da tiyatroseverlere perdelerini açmaya devam edecek.
Detay
#

KÜÇÜK KARA BALIK 2-3-4 OCAK'TA ÜSKÜDAR STÜDYO SAHNE'DE

İstanbul Devlet Tiyatrosu 30 Aralık-4 Ocak haftasında çocuklara, Küçük Kara Balık adlı oyunuyla keyifli anlar yaşatacak.
Detay
#

BÜLBÜL SUSTURULDUĞUNDA D.T KÜÇÜK SAHNE'DE

Bülbül Susturulduğunda 30 Aralık, 2-3 ve 4 Ocak tarihlerinde Küçük Sahne'de perdelerini açıyor.
Detay