#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDAN BU HAFTA İKİ ÇOCUK OYUNU

İstanbul Devlet Tiyatrosu çocuklara 2 çocuk oyunuyla birden keyifli anlar yaşatacak.
Detay
#

EĞER BU BİR FİLM OLSAYDI 4 MART İZLEYİCİYLE BULUŞUYOR

Yugoslavya'da 1992 yılında yaşanan savaşı anlatan "Eğer Bu Bir Film Olsaydı" adlı tiyatro oyunu, 4 Mart'ta Üsküdar Tekel Sahnesi'nde prömiyer yapacak
Detay
#

MUHTEŞEM GATSBY 3 MART'TA PRÖMİYER YAPIYOR

Scott Fitzgerald'ın klasikleşmiş eseri "Muhteşem Gatsby", 3 Mart'ta Cevahir Sahnesi'nde yapılan prömiyerinin ardından, 15 Mart'a kadar izlenebilecek.
Detay
#

GEÇTİM AMA TİYATRO'DAN D.T. KÜÇÜK SAHNE'DE

Yeton Neziray’ın yazdığı Ali Atilla Şendil’in yönettiği 7 Ekim 2014’te prömiyer yapan ‘’Geçtim Ama Tiyatrodan’’ 24 Şubat-1 Mart haftasında Küçük Sahne’de tiyatro severlerle buluşmaya devam edecek
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDAN BU HAFTA 3 ÇOCUK OYUNU

İstanbul Devlet Tiyatrosu 24 Şubat ve 1 Mart haftasında çocuklara, 3 çocuk oyunuyla keyifli anlar yaşatacak.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDA BU HAFTA

Geçtim Ama Tiyatrodan, Yaşamak Denen Bu Zahmetli İş ve Cimri gibi İstanbul Devlet Tiyatrosu'nun kapalı gişe oyunları bu hafta da tiyatroseverlere perdelerini açmaya devam ediyor.
Detay
#

ÇİÇEĞİM SOLMASIN PRÖMİYER YAPTI

Kerem Gökçer yazdığı Duygu Gökhan'ın yönettiği Çiçeğim Solmasın adlı çocuk oyunu 18 Şubat'ta Cebahir Sahnesi Salon 2'de perdelerini açarak prömiyer yaptı. Çiçeğim Solmasın bu haftada yine gösterimlerine devam ederek D.T. küçükçekmece Sahnesi'nde izleyiciyle buluşacak.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDA BU HAFTA

Geçtim Ama Tiyatrodan Cevahir Salon 2'de izleyiciyle buluşmaya devam ederken, Nice Yıllara, Cimri, Güenş Batarken Bile Büyük gibi İstanbul Devlet Tiyatrosu'nun kapalı gişe oyunları bu hafta da tiyatroseverlere perdelerini açmaya devam ediyor.
Detay