#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDAN BU HAFTA 3 ÇOCUK OYUNU

İstanbul Devlet Tiyatrosu 24 Şubat ve 1 Mart haftasında çocuklara, 3 çocuk oyunuyla keyifli anlar yaşatacak.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDA BU HAFTA

Geçtim Ama Tiyatrodan, Yaşamak Denen Bu Zahmetli İş ve Cimri gibi İstanbul Devlet Tiyatrosu'nun kapalı gişe oyunları bu hafta da tiyatroseverlere perdelerini açmaya devam ediyor.
Detay
#

ÇİÇEĞİM SOLMASIN PRÖMİYER YAPTI

Kerem Gökçer yazdığı Duygu Gökhan'ın yönettiği Çiçeğim Solmasın adlı çocuk oyunu 18 Şubat'ta Cebahir Sahnesi Salon 2'de perdelerini açarak prömiyer yaptı. Çiçeğim Solmasın bu haftada yine gösterimlerine devam ederek D.T. küçükçekmece Sahnesi'nde izleyiciyle buluşacak.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDA BU HAFTA

Geçtim Ama Tiyatrodan Cevahir Salon 2'de izleyiciyle buluşmaya devam ederken, Nice Yıllara, Cimri, Güenş Batarken Bile Büyük gibi İstanbul Devlet Tiyatrosu'nun kapalı gişe oyunları bu hafta da tiyatroseverlere perdelerini açmaya devam ediyor.
Detay
#

OYUN DEĞİŞİKLİĞİ

Bülbül Susturulduğunda adlı oyunumuzun 10-12-14 Şubat tarihlerindeki Üsküdar Stüdyo Sahnesinde ve 17-18-19-20-21-22 Şubat tarihlerindeki Cevahir 2 sahnesindeki temsillerisanatçı rahatsızlığı nedeniyle iptal olmuştur.
Detay
#

ENGEL'SİZ SANAT ÖDÜLÜ DEVLET TİYATROSU'NDA

Yön Sanat Tiyatrosunun kuruluşunun 5’inci yılında düzenlediği Türkiye’nin ilk engelsiz sanat ödülleri sahiplerini buldu.
Detay
#

NİCE YILLARA 25 ŞUBAT'TA BÜYÜKÇEKMECE ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ'NDE

Tuncay Özinel yazdığı Göksel Kortay'ın yönettiği ve usta tiyatrosu Defne Yalnız'ın oynadığı Nice Yıllara 25 Şubat 2015 saat 20:00'de Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi'nde tiyatroseverlerle buluşuyor.
Detay
#

AH KARAGÖZ VAH KARAGÖZ 1 ŞUBAT'TA PRÖMİYER YAPIYOR

Fikret Terzi’nin yazıp yönettiği Ah Karagöz Vah Karagöz adlı çocuk oyunu 1 Şubat'ta Cebahir Sahnesi Salon 2'de perdelerini açarak prömiyer yapıyor.
Detay