#

EĞER BU BİR FİLM OLSAYDI, 3-4-5 NİSAN'DA KÜÇÜKÇEKMECE DT SAHNESİ'NDE

Yugoslavya'da 1992 yılında yaşanan savaşı anlatan "Eğer Bu Bir Film Olsaydı" adlı tiyatro oyunu, 4 Mart'ta Üsküdar Tekel Sahnesi'nde prömiyer yaptı. Bosna Hersek'in bağımsızlığını ilan etttiği, Saraybosna'nın kuşatma altında olduğu dönemi yaşayan Ziriç ailesinin hikayesinin ele alındığı oyun, 3-4-5 Nisan'da Küçükçekmece DT Sahnesi izlenebilecek.
Detay
#

'HAMLET MAKİNESİ' YENİDEN ÇALIŞTI

20'nci yüzyıl tiyatrosunun en önemli isimleri arasında yer alan Alman yazar Heiner Müller'in yazdığı, Ayşe Emel Mesci'nin yönettiği 'Hamlet Makinesi', Üsküdar Tekel Sahnesi tiyatroseverle buluşuyor.
Detay
#

BİR İNSAN, BİR AĞAÇ, BİR KÖPEK ÜSKÜDAR STÜDYO SAHNE'DE

Adana Devlet Tiyatrosu'ndan "Bir İnsan, Bir Ağaç, Bir Köpek" adlı oyun da 25-27-28 Mart tarihlerinde Üsküdar Stüdyo'da izlenebilecek
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDAN BU HAFTA 4 ÇOCUK OYUNU

İstanbul Devlet Tiyatrosu çocuklara 4 çocuk oyunuyla birden keyifli anlar yaşatacak
Detay
#

DÜNYA TİYATRO GÜNÜ’NDE İSTANBUL TİYATROYA DOYACAK

Dünya Tiyatrolar Günü nedeniyle 27 Mart Cuma günü Devlet Tiyatroları (DT) sahnelerinde 29 farklı oyun ücretsiz olarak seyirci karşısında olacak
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDAN BU HAFTA 4 ÇOCUK OYUNU

İstanbul Devlet Tiyatrosu çocuklara 4 çocuk oyunuyla birden keyifli anlar yaşatacak.
Detay
#

57. ALAY KÜÇÜKÇEKMECE D.T. SAHNESİ'NDE

İstanbul Devlet Tiyatrosu bu büyük zaferin 100. Yıldönümü dolayısıyla isimsiz kahramanlara olan minnet borucunu saygılarını sunmak üzere “57. Alay” adlı oyunu sahneye koydu. Haldun Çubukçu'nun kaleme aldığı oyunu Fikret Urucu yönetiyor. 13 Mart'ta prömiyer yapan oyun 20-21 Mart tarihlerinde Küçükçekmece Kültür Merkezi'nde tiyatroseverlerle buluşacak.
Detay
#

EĞER BU BİR FİLM OLSAYDI 17-22 MART ARASINDA CEVAHİR 2'DE

Eğer Bu Bir Film Olsaydı 17-22 Mart arasında Cevahir 2 Sahnesi'nde izlenebilecek
Detay