Fatima'nın Erkekleri


FATİMA'NIN ERKEKLERİ

      (1 Perde / 1 Saat 10 Dakika)FATİMA'NIN ERKEKLERİ
İlk Oynama Tarihi: 6 Mart 2018 (Dünya Prömiyeri)

Şöhretli bir Hollywood yıldızı olan Fatima'nın eşyaları müzayedeye çıkarılmıştır. Her bir eşya, onun önemli bir anısına tekabül etmektedir. Kronolojik olmayan bu öyküde, Fatima'nın kaba ve acımasız bir baba yüzünden intihar eden erkek kardeşini, Türkiye'deki evinden kaçıp Amerika'da aşık olmasını ve kaybedişini, şöhret basamaklarını tırmanmasını, piyasanın acımasız prodüktörlerinden birisi haline gelmesini, oğlunun yarattığı hayal kırıklığını ve yaşlanmaya başlamasını sinematografik bir kurguyla anlatır. Aslında pırıltılar içinde görünen o şöhretin ardında saklanan acılar ve kayıplarla örülmüş bir kadının yaşamıdır anlatılan.


Not: 8 yaş ve üzeri seyircilerimizin izlemesi tavsiye edilir.


OYUN FOTOĞRAFLARI
    • onur yazıcı  06/05/2018 00:44:24

      Harika bir dramı sürekleyici ve merak uyandırıcı bir şekilde izledik.Bunu bize sunan ÖZLEM GÜVELİ ve CAN ŞIKYILDIZ'a sonsuz teşekkürler..KESİNLİKLE izlenmeli zira oyunculuk şahaneydi

    • ALİ ŞAHİN  16/04/2018 12:37:06

      dram sevenlere kesinlikle öneririm ama benim gibi daha canlı heyecanlı hareketli oyunları sevenler maalesef çok sıkılacak çünkü tek sahne ve 2 oyuncu ile insanı izlerken çok yoruyor. şuan hangi karakteri canlandırıyor şuan konu ne sürekli karmaşa içindesiniz ve son 15 dk da anlıyosunuz oyunu. oyunculuklara tek sözüm yok her iki oyuncuyu da tebrik ediyorum çok güzel performans.