Erkek Parkı


ERKEK PARKI

      (2 Perde / 2 Saat)ERKEK PARKI
İlk Oynama Tarihi: 26 Nisan 2016

Eşlerinin alışveriş tutkusundan bunalan üç arkadaş, bir alışveriş merkezinin kazan dairesinde her cumartesi buluşarak kafa dağıtmaya çalışır. Çok geçmeden aralarına bir acil güvenlik elemanı da katılınca bulundukları yer tam bir erkek mahzenine dönüşür. Dört evli erkeğin eşlerini, eşlerinin alışveriş tutkuları ve onlardan nasıl sıkıldıklarını dillendirdikleri bu korunaklı mekanda bir süre sonra erkek dünyasının da ne menem bir şey olduğunu gözler önüne sermeyi başarırlar. Pizza, bira ve futbol tutkularının keyfini sürerlerken erkeksi hırsları yüzünden işler karışır. Bakalım bu dört mutsuz evli erkek, eşlerinden kaçıp sığındıkları mahzende aradıkları huzuru yakalayabilecekler mi?


Not: 12 yaş ve üzeri seyircilerimizin izlemesi tavsiye edilir.


ÖNEMLİ BİLGİLER

1.Biletler temsilden 13 gün önce saat 10.00’da gişelerde, 10.10’da biletiva.com’da satışa çıkar.

2.Bilet satışlarında kredi kartı geçerlidir.

3.Sahnelenen oyunlarımızın biletleri tüm gişelerimizden alınabilir.

4.Satılan bilet geri alınamaz ve değiştirilemez.

5.Öğrencilere indirimli fiyat uygulanır. Öğretmenlere indirim yapılmamaktadır.

6.Toplu satış, 40 kişilik gruplara indirimli yapılmaktadır. Grupların oyun başlama saatinden 20 dakika önce, ilgili sahnede hazır bulunmaları gerekmektedir.

7.Bakanlığımız ve bağlı kuruluşlarında görev yapan tüm personele, kimliklerini ibraz etmeleri durumunda kendileri ve aileleri için indirimli bilet üzerinden satış yapılır.

8.Öğle tatilinde gişelerimiz açıktır.

9.Malul ve Muharip Gaziler, Engelliler ve ‘’2022 Sayılı 65 yaşını doldurmuş, muhtaç, güçsüz ve kimsesiz Türk vatandaşlarına aylık bağlanması hakkında kanun ‘’ kapsamındaki kişiler oyunlarımızı ücretsiz izleyebilirler.

10.Oyun başladıktan sonra salona seyirci alınmaz, geç kalanlar ikinci perdeyi izleyebilirler. 

11.Sekiz yaşından küçük çocukların (çocuk ve gençlik oyunları hariç) oyunlarımıza getirilmemesi rica olunur.

12.Genel Müdürlük gerektiğinde oyun düzeninde değişiklik yapabilir

13.Matineler saat 15:00’te, suareler saat 20:00’de başlar. Çocuk oyunları aylık programa göre saat 11:00, 12:00, 13:00 ve ya 14:00’de başlar.

14.Biletler internet üzerinden  biletiva.com adresinden alınabilir

15.Bazı oyunlarımızda mizansen gereği tütün mamülleri ile ateşli silah kullanılmaktadır.


OYUN FOTOĞRAFLARI
  • Taylan Cetin  29/12/2016 00:12:02

   Temposu dusmeyen, oynanmasi zor bir oyun. Sanatcilari tebrik ederim.

  • Hünkar Öztürk  02/12/2016 15:36:16

   sahne dekoru çok güzeldi insanı yormadan izlettiren ve güldüren erkeklerin çile olarak çekti bu kadınların bu keyifli alışveriş sevdasını güzel bir mizaçla aktarmış başarılarının devamını dilerim.

  • Tuğçe Aras   23/11/2016 09:27:55

   Çok eğlenceli keyifli bir oyun erkeklerin gözünden kendimizi görmek dinlemek çok güldürdü mutlaka izleyin oyunculuk muhteşemdi benim karekterim eroooll :) 3 o ile

  • İlksen Doğa  22/10/2016 00:18:32

   Oyunu beğendim ve gözümden yaşlar gelerek güldüm birçok yerinde. Emeğinize sağlık. (Replikler çok uzun, dil sürçmeleri oluyor, çok dert değil ama, olmasa daha iyi, sevgiler)

  • Belgin İnaler  07/05/2016 15:02:01

   Oyundan ÖNCEKİ son 2 saat içinde BİLE , bitişikteki AVM’de , benzer durumları , bilmem kaçıncı kez yaşamış VE elimde poşetlerle tiyatro salonuna girmişbiri olarak diyorum kiii :: ““Adamlar çook HAKLI”” :-))) ....kiii , benden çookkk daha beterler var tabi :-))) ..... AMA yine de oyunu izleyince karar verin bakalım , Kadınların MI , yoksa Erkeklerin Mİ ““içsel Dünyaları”” daha betermiş :-))) …...VE birbirinden müthiş 4 sanatçı …Harikaydılar .. …Bu arada , Kültür Üniversitesi Tiyatro salonunu çok beğendim....Çok büyük olmasına rağmen , en arkada ve en kenarlarda oturulsa BİLE , sahneyi rahat izleyecek şekilde tasarlanmış……Ben , en öndeydim ; o ayrı :-))